Коньки GRAF SKATES Ultra G-7
Видео 1Фото 2 |
GRAF SKATES Ultra G-7 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GRAF SKATES 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GRAF SKATES.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить GRAF SKATES Ultra G-7
Все цены 7 →Ковзани GRAF Ultra G-7 black дорослі, Розмір 8,5 EE (42), чорний, G7B-85EE | 14 354 грн. |
Ковзани GRAF Ultra G-7 black дорослі, Розмір 8.0 D (41,5), чорний, G7B-8D | 14 354 грн. |
Ковзани GRAF Ultra G-7 black дорослі, Розмір 10.5 EE (44,5), чорний, G7B-1 | 14 354 грн. |
Ковзани GRAF Ultra G-7 black дорослі, Розмір 8.0 EE (41,5), чорний, G7B-8E | 14 354 грн. |
Ковзани GRAF Ultra G-7 black дорослі, Розмір 10 EE (44), чорний, G7B-10EE | 14 354 грн. |
Ковзани GRAF Ultra G-7 black/white дорослі, Розмір 7.5 D (41), чорний\біли | 8 202 грн. |
Хокейні ковзани GRAF Ultra G-7 Black Sr Дорослі | 18 170 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →