Циркулярная пила GTM CS190/1600
Фото - Пила GTM CS190/1600
Фото 3
GTM CS190/1600
Основное
Устройствоциркулярная (дисковая)
Типпереносная
Источник питанияэлектросеть (230 В)
Двигатель
Расположение двигателяпоперечно
Мощность1600 Вт
Макс. обороты диска5000 об/мин
Режущее оборудование
Размер шины / диска190 мм
Диаметр посадочного отверстия20 мм
Глубина пропила66 мм
Угол наклона пилы50 °
Функции и возможности
Комплектациядиск
Общее
Уровень шума98 дБ
Вес4.2 кг
Официальный сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата добавления на E-Katalogноябрь 2024
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог GTM 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели GTM.
Купить GTM CS190/1600
Все цены 13 →
Монтажна пилка Gtm CS190/1600
Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
Пила циркулярна CS190/1600 1600Вт, 190*20мм, 5000об/хв
GTM CS190/1600 - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, без... ещестаціонарного закріплення. Пила може працювати з пиляльним диском діаметром до 190 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 66 мм. Призначається для побутового використання в домашньому господарстві при ремонті, будівництві тощо.Переваги дискової пилки GTM
Sertan.com.uaС нами 4 года
(Киев)
Пожаловаться
GTM CS190/1600
GTM CS190/1600 - електроінструмент для поздовжніх, поперечних розпилів, розпилів під скосом деревини та інших матеріалів, б... ещеез стаціонарного закріплення. Пила може працювати з пиляльним диском діаметром до 190 мм і забезпечує максимальну глибину пропилу 66 мм. Призначається для побутового використання в домашньому господарстві при ремонті, будівництві тощо.Переваги дискової пилки GTM CS190/1600 - Потужний двигун на 1600 Вт забезпечує високу ефективність виконання робіт - Можна працювати як однією, так і двома руками - Дозволяє використовувати пильні диски діаметром від 175 мм до 190 мм - Регулювання кута різу до 50° - Може підключатися до універсального будівельного пилососа
Mallprix.comМенее года
Гарантия: 36 мес. от производителя
Дискова пила GTM CS190/1600 1600Вт, 190*20мм, 5000об/хв (CS190/1600)
+ 98 балів ITbox, Використання - ручне, Призначення - побутовий, Потужність - 1600 Вт, Діаметр диска - 190 мм, заміна оснащен... ещеня - ключова, живлення - мережа
Itbox.uaС нами 8 лет
Використання - ручне, Призначення - побутовий, Потужність - 1600 Вт, Діаметр диска - 190 мм, заміна оснащення - ключова, живл... ещеення - мережа