Ланцюгова пила GTM CS18/250BL
Фото - Пила GTM CS18/250BL
Фото 4
GTM CS18/250BL
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоздовжньо
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску250 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга10 м/с
Захисні функції
Плавний пуск
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїбезключова заміна полотна
Комплектаціяланцюг
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Напруга батареї18 В
Інше
Верхня рукоятка
Рівень шуму97 дБ
Об'єм мастильного баку0.09 л
Вага2.4 кг
Офіційний сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Купити GTM CS18/250BL
Усі ціни 30 →
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/250BL, 1x4.0Ah, з/п
Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
Тип: Аккумуляторная пила / Крок ланцюга: 3/8" (9.53 мм) / Довжина шини: 10" (25 см) / Вага, кг: 2.4 кг / Товщина ланки ланцюг... щеа, мм: 1.1 / Особливості: Легкий запуск / Тип двигуна: Бесщеточный
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Пила ланцюгова акум. CS18/250BL, 18В, шина 10"/25см, КАРКАС (без АКБ і ЗП) CS18/250BL
GTM CS18/250BL - компактна та потужна акумуляторна ланцюгова пила професійного класу, яку розробили для обрізки дерев і кущів... ще, а також садово-паркових робіт. Інструмент обладнаний безщітковим електричним двигуном, який живиться від стандартних акумуляторів GTM 18 В. Пила комплектується шиною довжиною 25 см і фірмовим ланцюгом.Акумулятор і зарядний пристрій до комплекту не
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS18/250BL + АКБ і ЗП (CS18/250BLKIT) CS18/250BLKIT
Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
Пила ланцюгова акумуляторна GTM CS18/250BL (без АКБ та ЗП) 3342
- Клас Професійний - Розмір шини 25 см / 10 дюйм - Автоматичне змащування ланцюга Так - Об`єм бака для... щезмащення ланцюга 0.09 л - Плавний запуск Так - LED-підсвітка Немає - Автоматичний натяг ланцюга Немає - Напруга акумулятора 18 В - Тип акумулятора Li-Ion - Живлення Від акумулятора - Тип двигуна Безщітковий - Кількість акумуляторів Немає - Крок ланцюга 3/8 дюйм - Рівень шуму 97 дБ - Товщина ланки 1.1 мм - Швидкість ланцюга 10 м/с - Кількість ланок 40 - Вага 2.4 кг