Ручной отпариватель Haeger HG-1214B
Haeger HG-1214B несъемный бак |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Haeger 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Haeger.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haeger HG-1214B
Все цены 6 →Ручний вертикальний Відпарювач Haeger HG-1214 300 MЛ 1500 Вт. парова праск | 899 грн. |
Ручний відпарювач для одягу Haeger HG-1214P 300 мл 1500 Вт багатофункціона | 890 грн. |
Ручний відпарювач для одягу Haeger HG-1214B 300 мл 1500 Вт багатофункціона | 890 грн. |
Відпарювач для одягу вертикальний ручний пароочисник для одягу та штор HAE | 869 грн. |
Ручний відпарювач для одягу HAEGER HG-1214 , потужний ручний вертикальний | 899 грн. |
Відпарювач Haeger HG-1214 паровий удар 1500 Вт рожевий (HG-1214591) | 1 049 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →