Набор инструментов Haisser 48480
Haisser 48480 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Haisser 48480
Набір комбінованих ключів Haisser Холодний Штамп в чохлі 17 шт. 6-24 мм (4 | 1 660 грн. |
Набір комбінованих ключів Haisser Cold Stamped, в чохлі (сатин, 17шт.), (4 | 1 511 грн. |
Haisser Cold Stamped 17 шт. (48480) ColdStamped17шт.(48480) | 1 659 грн. |
Набір комбінованих ключів 17 одиниць Haisser Cold Stamped (48480) | 1 503 грн. |
Набір комбінованих ключів Haisser Cold Stamped, в чохлі (сатин, 17шт.), (4 | 1 828 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →