Охранный датчик Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE
Фото 11 |
Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Hikvision.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE
Все цены 12 →Бездротовий ІЧ+НВЧ датчик руху Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE AX PRO з імуніте | 2 173 грн. |
Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE — Бездротовий внутрішній сповіщувач ІЧ з імуніт | 2 228 грн. |
Бездротовий внутрішній сповісник ІЧ з імунітетом від тварин Hikvision DS-P | 2 117 грн. |
Бездротовий внутрішній сповіщувач ІЧ з імунітетом від тварин DS-PDD12P-EG2 | 2 173 грн. |
Бездротовий сповіщувач руху Hikvision DS-PDD12P-EG2-WE | 2 825 грн. |
eще 7 предложений
ПохожиеСравнить в таблице →