Мышка
HyperX Pulsefire Haste Wireless
Видео 21Фото 16 |
HyperX Pulsefire Haste Wireless |
|
Влагозащита
Фирменные технологии в мире компьютерных мышейКакие технологии бывают в мышках и что за преимущества они дают в тех или иных задачах
Как выбрать мышку для игр, офисных задач и творческой работыРазбираемся с тонкостями рынка компьютерных мышек и выбираем подходящие варианты для вас
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог HyperX 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели HyperX.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить HyperX Pulsefire Haste Wireless
Все цены 79 →HyperX Pulsefire Haste Wireless (4P5D8AA) White 4P5D8AA | 3 699 грн. |
Ігрова миша HyperX Pulsefire Haste Wireless (White) 4P5D8AA | 3 699 грн. |
Миша HyperX Pulsefire Haste Wireless Black (4P5D7AA) | 3 099 грн. |
Мышка HyperX Pulsefire Haste WL, White (4P5D8AA) 4P5D8AA | 3 699 грн. |
Мышь HyperX Pulsefire Haste Wireless White (4P5D8AA) | 3 259 грн. |
eще 20 предложений
брав по знижці ща 2500 рік тому, мишка та сама що і провідна але різниця є Вага, мікрікі на 80 млн звук чіткий пре тревел відсутній як і посттревел. Батарея імба, заряжаю раз в 4-5 днів, можна грати по проводу, колесико нажимається набагато легше ніж у провідній версії, відсічкі мягкі та чіткі Через дирки всередині багато шерсті якщо це комусь важливо, і мабуть найгірший мінус це кнопки, спочатку я взяв білу версію і там був сайд тревел який я ненавиджу, мишку прийшлось віддати, думав брак але подзвонили з сервісу і сказали що інші мишки мають такий самий сайдтревел, хоча я передивлявся багато відео і ніхто про це не говорив, але потім я замітив що у всіх них була чорна версія, замовив її і дійсно кнопки хоча б не хитаються ніби вони на соплях тримаються, але повністю уникнути сайдтревела вдалось тільки невеличким папірцем нижче фото, можливо неповезло але якщо не враховувати оцей сайдтревел і софт мишка ідеально. Софт чомусь не завжди її бачить але це такий собі мінус просто факт Юрій Данило: пользуюсь HyperX Pulsefire Haste Wireless более года |
Хотів придбати не погану мишку, і на трапив на цю модель, і знаючи які аксесуари робить HyperX подумав треба спробувати.
Миша сама пособі не ідеал і не дідько прийде в простій коробці а в середині все круто запаковано сама на дотик приємна з ABS (який в моїй моделі мав запах горілого пластику,як на мене це не мінус) пластику він трішки шуршавий це для ціпкості рук але вона йде проти системи може інколи вислизнути з рук аби такого не трапилось в комплекі є рильєфні наліпки на корпус,зиміні ніжки(здається з синього тифлону),донгил,кабель і перехідник для донгла аби скоротити дистанцію між ним і мишкою. Чесно мишка класна все good але можливо комусь не сподобається ціна Час роботи
Форма Wireless Вага Додаток від Хайпів (росія досі існує) Serhiy: пользуюсь HyperX Pulsefire Haste Wireless несколько месяцев |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →