Каталог   /   Велика побутова техніка   /   Вбудована техніка   /   Духові шафи   /   Interline

Духова шафа Interline FZ 584 MCH BA

Фото - Духова шафа Interline FZ 584 MCH BA
Фото 6
Interline FZ 584 MCH BA
Колір
Головне
Типелектрична духова шафа
Органи управлінняутоплювані з кнопками
Об'єм65 л
Температура готування50 – 250 °C
Функції та можливості
Режими готуваннягриль
конвекція
розморожування
Кількість режимів6 шт.
Функціїтермостат
таймер
автоматичне відключення
Додатково
Кількість стекол дверцят2
Напрямні декгратчасті
Інше
Клас енергоспоживанняA
Габарити (ВхШхГ)59.5x59.5x57 см
Розміри для монтажу (ВхШхГ)590x560x540 мм
Офіційний сайтinterline.ua
Дата додавання на E-Katalogлистопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.

Купити Interline FZ 584 MCH BA

Усі ціни 10 →

InterLine FZ 584 MCH BA духовка 65 л, Емаль легкого очищення, Рельєфні направляючі, Розморожування, Багаторівневе приготуван

- Духова шафа InterLine FZ 584 MCH BA - це вбудована модель, виконана в сучасному дизайні з чорною скляною панеллю, що роб... щеить її стильним і універсальним доповненням до будь-якої кухні. Внутрішня камера об'ємом 65 літрів вкрита емаллю легкого очищення, а дверцята з двома стеклами і зручною ручкою гарантують хорошу теплоізоляцію і безпеку. Керування здійснюється через поворотні утоплювані
Xfrost.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
9 875 грн.

Духова шафа електрична Interline FZ 584 MCH BA

Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 299 грн.

Духовка електрична Interline FZ 584 MCH BA

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
10 563 грн.

Духовка електрична Interline FZ 584 MCH BA

Elmir.com.uaЗ нами 2 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
10 470 грн.

Духова шафа електрична Interline FZ 584 MCH BA

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Interline FZ 584 MCH BA

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна