Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Ручний інструмент   /   Ножівки   /   Intertool

Ножівка Intertool HT-3109

Фото - Ножівка Intertool HT-3109
Intertool HT-3109
Тип
стандартна
Призначення
по дереву
Довжина полотна
500 мм
Кількість зубів на дюйм (TPI)
7
Загартовані зуби
Заточення зубів
тригранна
Покриття полотна
для зменшення тертя
Матеріал рукоятки
пластик/гума
Вага
521 г
Чохол в комплекті
Дата додавання на E-Katalog
жовтень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.

Купити Intertool HT-3109

Ножівка по деревині з тефлоновим покриттям 500 мм, з гартованим зубом, потрійне заточування INTERTOOL HT-3109 HT3109

Ефективна робота Ця універсальна ручна пилка HT-3108 характеризується зручною конструкцією ручки та леза із загартованими зубцями з потрійним заточенням, що повністю усуває заїдання та дозволяє ефективно пиляти дерево та матеріали, що містять деревину. Така ножівка відмінно підходить для поперечного розпилу дошок, брусків, виробі... щев з фанери, ДСП, плінтусів, лиштви тощо.
Dsvavto.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
244 грн.

Ножівка ручна Intertool по дереву 500 мм потрійне заточування 7T х 1" з тефлоновим покриттям HT-3109

Маркетплейс: MAUDAU  LifeShopper З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
314 грн.

Ножівка з деревини, 500 мм, з тефлоновим покриттям, з розжареним зубом INTERTOOL HT-3109 (135559)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Happy Day З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
444 грн.

Динаміка цін на Intertool HT-3109

Модификації Intertool HT-3109

Ціни на Intertool HT-3109
Intertool HT-3107 від 217 грн.2 пропозиції
Intertool HT-3108 від 246 грн.2 пропозиції
Intertool HT-3109 від 244 грн.3 пропозиції
Модифікації моделі:
• Модель HT-3107 — довжина полотна 400 мм, вага 438 р
• Модель HT-3108 — довжина полотна 450 мм, вага 458 г
• Модель HT-3109 — довжина полотна 500 мм, вага 521 г