Смеситель KOER KB-41010-01
Фото 5 |
KOER KB-41010-01 |
|
Аэратор Neoperl.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KOER KB-41010-01
Все цены 17 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-41010-01 хро | 6 480 грн. |
Змішувач для ванни Koer KB-41010-05 (KR3485) KR3485 | 7 623 грн. |
Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-41010-05 (Колір чорний) (KR3 | 7 623 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-41010-05 чор | 7 623 грн. |
Змішувач для ванни Koer KB-41010-01 (KR3484) KR3484 | 6 480 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →