Смеситель KOER KI-70021-02
KOER KI-70021-02 |
|
Аэратор Neoperl.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить KOER KI-70021-02
Змішувач для кухні із висувною лійкою KOER KI-70021-02 сатин нержавіюча ст | 2 558 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Koer KI-70021-02 (з нержавіючої стал | 2 558 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Koer KI-70021-02 (з нерж. сталі) (Ко | 2 558 грн. |
Змішувач для кухні з висувним виливом Koer KI-70021-02 (з неірж. сталі) (К | 2 558 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою KOER KI-70021-02 сатин нержавіюча ст | 2 558 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →