Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Lassa

Літня шина Lassa Revola 215/60 R16 99V

Фото - Шини Lassa Revola 215/60 R16 99V
Виберіть розмір шин
Lassa Revola 215/60 R16 99V
215/60 R16
99
V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
215 мм
Профіль
60 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
99
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
березень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.

Купити Lassa Revola 215/60 R16 99V

Усі ціни 24 →

Lassa Revola 215/60 R16 99V XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 857 грн.

Lassa Revola (215/60R16 99V XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 782 грн.

Шина Lassa Revola 215/60 R16 99V XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 512 грн.

Lassa Revola (215/60R16 99V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 482 грн.

Летние шины LASSA Revola 215/60 R16 99V XL

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 980 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Lassa Revola 215/60 R16 99V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Lassa Revola 215/60 R16 99V

Ціни на Lassa Revola 215/60 R16 99V
Lassa Revola 215/60 R16 99V від 3 482 грн.24 пропозиції