Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Matador

Літня шина Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

Фото - Шини Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V
Відео 12Фото 12
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
55 %
Посадковий діаметр
16 "
Індекс навантаження
87
Індекс швидкості
V
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
C
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Офіційний сайт
matador.tires
Дата додавання на E-Katalog
березень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.

Купити Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

Усі ціни 20 →

Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 179 грн.

Matador Hectorra 5 (195/55R16 87V)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 259 грн.

Шина Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 052 грн.

Matador Hectorra 5 (195/55R16 87V)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 138 грн.

Летние шины Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 178 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Я купівля задоволення.
27 березня 2024
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре.
не шумлять, добре тримають дорогу у дощ
ще не виявлено
Валерий Шариповкористуюся Matador Hectorra 5 215/55 R17 98Y менше місяця
Додати відгук

Модификації Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V

Ціни на Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V
Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H від 3 235 грн.31 пропозиція
Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V від 3 048 грн.20 пропозицій
Matador Hectorra 5 195/55 R16 91H від 3 708 грн.16 пропозицій
Відеоогляди