Літня шина Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H
![]() |
Виберіть розмір шин
Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Matador 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Matador.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H
Усі ціни 31 →| 3 630 грн. |
Matador Hectorra 5 (195/55R16 87H) | 3 630 грн. | ![]() |
Літня шина MATADOR Hectorra 5 195/55R16 87H | 3 399 грн. | ![]() |
MATADOR Літня шина MATADOR Hectorra 5 195/55R16 87H | 3 421 грн. |
| 3 645 грн. |
ще 20 пропозицій
Всім доброго дня.Придбав ці колеса на Skoda Octavia A7 у розмірі 215 55 R17 виробник Румунія 6 неділя 2024 року. Відбалансувалися добре, зауважень немає. Не шумлять, по дощу та калюжам їздив то дорогу тримають добре. не шумлять, добре тримають дорогу у дощ ще не виявлено |
Додати відгук
Модификації Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H
| Ціни на Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H |
|---|---|---|---|---|
| Matador Hectorra 5 195/55 R16 87H | від 3 235 грн. | 31 пропозиція | ||
| Matador Hectorra 5 195/55 R16 87V | від 3 048 грн. | 20 пропозицій | ||
| Matador Hectorra 5 195/55 R16 91H | від 3 708 грн. | 16 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →