Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Материнські плати   /   MSI

Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (911-7C95-084)

Фото - Материнська плата MSI B550M PRO-VDH
Відео 24Фото 6
MSI B550M PRO-VDH
+ Wi-Fiбез Wi-Fi
За призначенням:для дому / офісу
Форм-фактор:micro-ATX
Socket:AM4
Чипсет:AMD B550
BIOS:Ami
Слоти ОЗП:DDR4 4 сл
Форм-фактор ОЗП:DIMM
Тактова частота ОЗП:4400 МГц
Звук (каналів):7.1
Роз'єми:HDMI, M.2
Дод. роз'єми:DisplayPort
Роз'єм живлення:24-pin
Живлення процесора:8-pin

Універсальна і добре збалансована материнська microATX-плата зразка 2021 року з процесорним роз'ємом AMD AM4 і чипсетом середнього класу В550. Призначена для складання багатофункціональних домашніх систем, продуктивних офісних ПК і робочих станцій початкового рівня. Завдяки посиленому сталевою накладкою роз'єму PCIe х16 сумісна з масивними і великогабаритними ігровими/професійними відеокартами.

Підтримує 4/6/8/12/16-ядерні процесори AMD Ryzen 3000/5000 (Matisse/Vermeer) і гібридні APU Ryzen 4000G/5000G (Renoir/Cezanne). Позиціонується як продукт середньої цінової категорії. На відміну від моделей попереднього покоління (на чипсеті B450), материнською платою MSI B550M PRO-VDH передбачена повноцінна підтримка системного інтерфейсу PCIe Gen4, який дозволяє подвоїти швидкість завантаження текстур в нові моделі дискретних відеокарт і суттєво прискорити обмін даними з високошвидкісними NVMe SSD-накопичувачами.

Також варто відзначити наявність вбудованого високошвидкісного мережевого адаптера GbE LAN Realtek 8111HN. Завдяки 4-м роз'ємам для DIMM-модулів DDR4, підтримується значний максимальний сумарний обсяг оперативної пам'яті (до 128 Гб), якого достатньо для вирішення будь-яких побутових і абсолютної більшості професійних завдань. Дозволяє підключати монітори з аналоговими (VGA D-Sub) і цифровими (HDMI 2.1, DisplayPort 1.4) інтерфейсами.

Всі характеристики
Характеристики B550M PRO-VDH
Основне
Призначеннядля дому/офісу
SocketAM4
Форм-факторmicro-ATX
Радіатор VRM
Розміри (ВхШ)244x244 мм
Чипсет
ЧипсетAMD B550
BIOSAmi
UEFI BIOS
Оперативна пам'ять
DDR44 слоти(ів)
Форм-фактор слота для пам'ятіDIMM
Режим роботи2-х канальний
Максимальна тактова частота4400 МГц
Максимальний об'єм пам'яті128 ГБ
Підтримка XMP
Підключення накопичувачів
SATA 3 (6 Гбіт/с)4 шт.
M.2 роз'єм2 шт.
Інтерфейс M.21xSATA/PCIe 4x, 1xPCIe 4x
Версія інтерфейсу M.21x4.0, 1x3.0
Охолодження SSD M.2
Інтегрований RAID контролер / RAID 0, RAID 1, RAID 10 /
Слоти плат розширення
Слотів PCIe 1x2 шт.
Слотів PCIe 16x1 шт.
Підтримка PCIe4.0
Сталеві PCIe роз'єми
Конектори на платі
TPM-конектор
USB-A 2.02 шт.
USB-A 5Gbps1 шт.
USB-C 5Gbps1 шт.
ARGB LED strip2 шт
RGB LED strip2 шт
Відеовиходи
Вихід D-Sub (VGA)
Вихід HDMI
Версія HDMIv2.1
DisplayPort
Інтегроване аудіо
АудіочіпRealtek ALC892 / ALC897 /
Звук (каналів)7.1
Мережеві інтерфейси
LAN (RJ-45)1 Гбіт/с
Кількість LAN портів1 шт.
LAN контролерRealtek 8111HN
Роз'єми на задній панелі
USB-A 5Gbps4 шт.
PS/21 шт.
Роз'єми живлення
Основний роз'єм живлення24-pin
Живлення процесора8-pin
Роз'ємів живлення кулерів5 шт.
CPU Fan 4-pin1 шт
CPU/Water Pump Fan 4-pin1 шт
Chassis/Water Pump Fan 4-pin3 шт
Офіційний сайтmsi.com
Дата додавання на E-Katalogсічень 2021
Маркування виробника
911-7C95-084

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Як вибрати материнську платуМатеринська плата – основа будь-якого комп'ютера. Розбираємося, як вибрати підходящий варіант для роботи, ігор та розваг

Купити MSI B550M PRO-VDH

Усі ціни 43 →

Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (sAM4, AMD B550, DDR4, mATX)

Материнська плата MSI B550M PRO-VDH (sAM4, AMD B550, DDR4, mATX) / MSI / DDR4 / Для професіоналів / Micro-ATX / AMD AM4 / AMD... щеB550 / 128 GB / 244x244 / 36 міс. / Чорний / 00-00028161
Офіційний партнер MSI
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 199 грн.

Материнська плата MSI B550M PRO-VDH Socket AM4

Пристрої професійної серії PRO допомагають працювати ще ефективніше. У материнських платах PRO поєднуються широка функціональ... щеність і високF якість виготовлення - вони ідеально підходять для продуктивної праці. Система охолодження M.2 SHIELD FROZR Найбільш швидкісні SSD можуть знижувати свою продуктивність під високими навантаженнями, щоб уникнути перегріву, тому їм не завадить додаткове охолодження. На даній материнській платі воно реалізовано у вигляді радіатора M.2 Shield Frozr. Cучасні інтерфейси Материнські плати MSI серії PRO підтримують новітні стандарти підключення накопичувачів для зберігання даних. Швидкісні інтерфейси дозволяють повністю реалізувати весь потенціал сучасних пристроїв.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
4 148 грн.

Материнcька плата MSI B550M PRO-VDH B550MPRO-VDH

Pro Series Пристрої професійної серії PRO допомагають працювати ще ефективніше. У материнських платах PRO поєднуються широка... щефункціональність і високу якість виготовлення – вони ідеально підходять для продуктивної праці. Все для бізнесу ДЛЯ ЕНТУЗІАСТІВ У материнських платах MSI реалізовано безліч інженерних рішень, спрямованих на комп'ютерних ентузіастів. Вони пропонують величезну кількість різноманітних інструментів для тонкої налаштування і діагностики системи, які задовольнять навіть самого вимогливого користувача та дозволять досягти нових висот продуктивності. Система охолодження M.2 SHIELD FROZR Найбільш швидкісні SSD можуть знижувати свою продуктивність під високими навантаженнями, щоб уникнути перегріву, тому їм не завадить додаткове охолодження. На даній материнській платі воно реалізовано у вигляді радіатора M.2 Shield Frozr. Програмне регулювання вентиляторів Материнські плати MSI дозволяють регулювати всі підключені до них системні і процесорні вентилятори, видаючи користувачеві всю необхідну для цього інформацію в лаконічному візуальному форматі. Щоб швидкість обертання змінювалася автоматично, досить вказати 4 порогових значення температури для центрального процесора і материнської плати. Оптимізовано для водяного охолодження Дана материнська плата підтримує всі найпопулярніші системи водяного охолодження, доступні на даний момент, полегшуючи їх установку за допомогою спеціально виділених «вільних зон». Також у неї є окремий роз'єм для підключення водяної помпи, здатний видавати струм силою до 3 ампер і дозволяє гнучко регулювати швидкість її роботи. ІНТЕРФЕЙСИ Материнські плати MSI серії PRO
Офіційний партнер MSI
Moyo.ua
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 160 грн.

Материнська плата MSI B550M PRO-VDH

Офіційний партнер MSI
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
3 995 грн.

Материнська плата Msi B550M PRO-VDH

Msi B550M PRO-VDH – доступна материнська плата форм-фактору Micro-ATX, призначена для використання спільно з процесорами Amd... щена сокеті AM4. Вона отримала максимально строгий і практичний дизайн без надмірностей. Друкована плата Msi B550M PRO-VDH отримала збільшений вміст міді, цифровий контролер живлення та розширене охолодження найбільш схильних до нагрівання компонентів. Для встановлення оперативної пам'яті передбачено 4 слоти. Підтримуються модулі DDR4 із частотою до 4400 МГц та сумарним об'ємом до 128 ГБ. Також у Msi B550M PRO-VDH передбачено 2 інтерфейси підключення M.2. накопичувачів.
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 498 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на MSI B550M PRO-VDH

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
топ тотал чорний дизайн і охолодження
28 березня 2026
Топ по температурам, дизайну плати та біоса.
температури, дизайн
розташування пінів які треба замкнути для відновлення стандартних налаштувань біоса перекриває відеокарта, можна підлізти викруткою але бісить що не могли зробити цю функцію на дешевій кнопці
vvsкористуюся MSI B550M PRO-VDH більше року
Можна купувати тільки якщо плата сумісна з коробки наявним процесором
30 вересня 2021
На сайті виробника сказано що плата сумісна після оновлення Біос з процесорами amd ryzen вище 3000 серії. До установки ryzen 5600g з флешки оновили Біос (суворо згідно з інструкцією від виробника), але при запуску з'ясувалося, що оновлення встає криво. Далі більше, щоб прошити програматором потрібно з плати випаяти вбудовану флешку micron 256md тому що "ніжок" у неї немає. Але і це не допомогло, тому що в інтернеті просто немає потрібної програми для програматора під цю флешку. У підсумку маємо: за оглядами плата не погана, але щоб оновити або прошити останній Біос, замучаєтест пил ковтати
Якість виконання
Оновлення (прошивка) БІОС - суцільний геморой
Александркористуюся MSI B550M PRO-VDH WIFI менше місяця
Додати відгук
14 травня 2025, 16:44
Запитання про MSI B550M PRO-VDH
витримає 5700х?
5 травня 2025, 17:56
Запитання про MSI B550M PRO-VDH
скільки фаз живлення?
15 червня 2024, 22:46
Запитання про MSI B550M PRO-VDH
Скільки коректорів для корпусних гвинтів?
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання

Модификації MSI B550M PRO-VDH

Ціни на MSI B550M PRO-VDH
MSI B550M PRO-VDH WIFI від 4 999 грн.22 пропозиції
MSI B550M PRO-VDH від 3 995 грн.47 пропозицій
Відеоогляди