Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   MSI
Мишка

MSI Clutch GM11 (S12-0401730-CLA)

Фото - Мишка MSI Clutch GM11
Відео 20Фото 10
MSI Clutch GM11
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорPixArt 3325
Роздільна здатність сенсора400 – 5000 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)Omron
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Оптимальний хватпальцевий
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектамиMSI Mystic Light Sync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Офіційний сайтua.msi.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2019
Маркування виробника
S12-0401730-CLA

Доступна і елегантна повнорозмірна геймерська миша з якісним оптичним сенсором підвищеної роздільної здатності, довговічними механічними перемикачами, керованої RGB LED-підсвічуванням MSI Mystic Light Sync і кабельним USB-підключенням. Виконана в стильному чорному пластиковому корпусі з симетричним дизайном, який оптимізований для використання правою рукою (дві кнопки на лівій боковині).

Позиціонується як модель базової цінової категорії, відповідна для геймерів з великої/середньої долонею. Зручна при використанні долонно і пальцевого хвата. Миша MSI Clutch GM11 обробляє натискання п'яти кнопок (ліва, права, дві бічні кнопки, кнопка перемикання чутливості) і обертання/натискання колеса прокрутки. В кнопках ЛКМ і ПКМ використовуються довговічні японські перемикачі Omron з ресурсом не менше 10 млн спрацьовувань.

Оптичний сенсор PixArt 3325 забезпечує вражаючу роздільну здатність (до 5000 dpi), яке можна міняти «на льоту» окремою кнопкою, розташованої під прогумованим колесом прокрутки. При правильному налаштуванні ця модель здатна задовольнити потреби абсолютної більшості геймерів в будь-яких популярних жанрах (FPS, MOBA, RPG, RTS). Підійде для роботи, що вимагає точного позиціонування курсору в додатках щодо створення та обробки векторної або растрової графіки, 3D-моделей, мультимедійного контенту.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.

Купити MSI Clutch GM11

Усі ціни 42 →

MSI Мишка MSI Clutch GM11 White USB

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 149 грн.

Миша MSI Clutch GM11 White S12-0401950-CLA

Миша MSI Clutch GM11 White / MSI / 400 - 5000 DPI / 400|800|1600|3200|5000 DPI / USB / Black / 12міс. / 00-00036837
Офіційний партнер MSI
Artline.ua
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
1 299 грн.

Миша MSI Clutch GM11 RGB USB White (S12-0401950-CLA) CLUTCH GM11 WHITE

Офіційний партнер MSI
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Миша Msi Clutch GM11 White (S12-0401950-CLA) S12-0401950-CLA

Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 534 грн.

Мишка Msi Clutch GM11 White (S12-0401950-CLA)

інтерфейс підключення: USB / Призначення: для ігор / Тип сенсора: оптичний / Ергономіка: для правої руки / Максимальна розділ... щеьна здатність сенсора, dpi: 5000 / Довжина кабелю: 1,8 м / Кількість кнопок: 6 / Вага: 89 г
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на MSI Clutch GM11

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Мишка MSI Clutch GM11 є відмінним вибором для геймерів та користувачів, які шукають якісний пристрій за доступною ціною. Вона має багато режимів підсвітки, які можна налаштувати через програму або комбінацією кнопок, а також велику кількість налаштувань DPI, що дозволяє знайти оптимальний баланс для різних завдань. Користувачі відзначають зручну форму та приємний відгук кнопок, що робить її комфортною у використанні. Єдиним недоліком може бути довгий провід, але загалом мишка отримує позитивні відгуки за свою функціональність та якість.
Переваги

Мінуси

Можете купити мишку, але краще подумайте перед покупкою
3 лютого 2022
Мишка насправді дуже хороша, як спершу, купував у наборі з клавіатурою.
Відмінне підсвічування, яке можна поміняти за допомогою програми, приємний відгук та зручна фігура для руки.
Довгий провід приєднання
Наилькористуюся MSI Clutch GM11 менше місяця
Непогана мишка, яка є ще досі актуальною на сьогодні
22 грудня 2025
Придбав мишку в Алло, і користуюся вже майже 3 роки, тому в мене є що розповісти, це непогана мишка за свою тоді ціну, та своїми характеристиками.
Непогана якість матеріалу, гарний дизайн, добре лижить в руці, можна керувати підсвіткою, налаштувати DPI, через MSI Mystic Light Sync.
Особисто в мене є 1 недолік: довгий провід, та ще й тяжкий який тягне мишку.
Гарна мишка за свої кошти
6 грудня 2023
Дуже гарна ведмедик брати однозначно в такий бюджет треба
Ціна. Досить класна миша для геймінгу та роботи, в міру велика з боковими кнопками є багато режимів підсвітки можна перемикати комбінацією кнопок чи через софт. Миша має багато налаштувань DPI, переназначення кнопок, переназначення підсвітки, тощо. Сам використовую третій режим DPI так як для мене це баланс.
Ні
Додати відгук
Відеоогляди