Змішувач Haiba Zeus 275 HB0438
Haiba Zeus 275 HB0438 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Zeus 275 HB0438
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні двозахватний HAIBA Zeus хром латунь HB0438 | 1 199 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba ZEON 275 (HB0438) | 1 199 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba ZEON 275 (HB0438) | 1 199 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEON 275 (HB0438) | 1 199 грн. |
Змішувач для кухні Haiba ZEUS 275 (HB0438) | 1 199 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →