Кастрюля OMS 2031-20
Фото 5 |
OMS 2031-20 |
|
Подходит для всех типов плит, включая индукционные.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог OMS 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели OMS.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить OMS 2031-20
Все цены 7 →Каструля O.M.S. 20x12см 3,7л з кришкою (OMS 2031-20-3,7л) | 1 458 грн. |
Каструля OMS 2031-20-3,7л | 1 442 грн. |
OMS OMS-2031-20 | 1 655 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 2031-20 3.7 л 20 см | 1 808 грн. |
Каструля зі скляною кришкою OMS 2031-20 3.7 л 20 см | 1 751 грн. |
Каструля 3,7 л (20 х 12 см) скляна кришка OMS 2031-20-3,7л | 1 440 грн. |
Каструля O.M.S. Collection 2031 20 см 3,7л | 1 322 грн. |
Незвичного виконання, якісно виготовлена. За два роки активного використання нічого не тріснуло, не відпало і не відійшло ( типу ручки, дно, тощо). По верху каструлі немає буртика для жорсткості і я боявся , що це буде її слабке місце. Але в дійсності метал достатньо товстий і там нічого не гнеться і не деформується. Цікавий дизайн, металеві ручки на точковій зварці, якісні матеріали. Як на мене це скляна кришка. Володимир : пользуюсь OMS 2031-22 более года |
Добавить отзыв
Модификации OMS 2031-20
Цены на OMS 2031-20 |
---|---|---|---|---|
OMS 2031-16 | от 971 грн. | 11 предложений | ||
OMS 2031-20 | от 1 322 грн. | 10 предложений | ||
OMS 2031-22 | от 1 536 грн. | 10 предложений | ||
OMS 2031-30 | от 1 852 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →