Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні телефони   /   Oukitel

Смартфон Oukitel WP32 Pro 128 ГБ

Фото - Мобільний телефон Oukitel WP32 Pro 128 ГБ
Фото 14
Oukitel WP32 Pro 128 ГБ
Екран:5.93 ", 1440х720 (18:9), 60 Гц, матриця IPS
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Камера:2 модулі, 20 МП, Full HD
CPU (GPU):Unisoc T606 (Mali-G57)
Акумулятор:6300 мАгод
Всі характеристики
Характеристики WP32 Pro
Основне
Операційна системаAndroid
Дисплей
Основний дисплей5.93 "
1440х720 (18:9)
IPS
60 Гц
Апаратна частина
Процесор (графіка)Unisoc T606 (Mali-G57)
Частота процесора1.6 ГГц
Ядер процесора8
Оперативна пам'ять4 ГБ
Вбудована пам'ять128 ГБ
Слот для карт пам’ятіmicroSD
Макс. об'єм картки1024 GB
Результати тестів
Тест AnTuTu Benchmark256 000 points
Основна камера
Кількість об'єктивів2 модулі
Основний об'єктив20 МП
Допоміжний об'єктив
Зйомка Full HD (1080p)30 к/с
Спалах
Фронтальна камера
Форм-факторкраплевидна
Основний селфі-об'єктив5 МП
Комунікація і порти
Зв'язок4G (LTE)
Тип SIM-картиnano-SIM
Кількість SIMSIM + SIM/microSD
КомунікаціїWi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth v5.0
NFC-чип
Порти підключенняUSB-C
міні-джек (3.5 мм) зверху
Функції і навігація
Функції та можливостісканер відбитка збоку
гіроскоп
датчик освітлення
НавігаціяGPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
цифровий компас
Живлення
Ємність батареї6300 мАгод
Інше
Захист від вологиIP68/IP69K
Захист від ударівMIL-STD-810
Матеріал рамки/кришкипластик
Розміри (ВхШхТ)166х81.5х15.4 мм
Вага300 г
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oukitel 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oukitel.

Купити Oukitel WP32 Pro 128 ГБ

Усі ціни 24 →

OUKITEL WP32 PRO 6/256GB Black (6931940757812)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
6 999 грн.

Oukitel Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Green

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
6 799 грн.

Oukitel WP32 Pro 6/256GB Black

Beconnect.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 999 грн.

Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Orange

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
6 791 грн.

Смартфон Oukitel WP32 PRO 6/256GB IP68 Orange

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
7 560 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на Oukitel WP32 Pro 128 ГБ

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна