Смеситель Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET
Фото 4 |
Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET |
|
Может комплектоваться гибкой подводкой стандарта G 1/2".
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Paffoni 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Paffoni.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Paffoni Ringo-West RIN295CR-MET
Все цены 17 →Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий RIN295NO-MET на дві води | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні, з витяжним виливом та підключенням для фільтрованої во | 12 332 грн. |
Змішувач для кухні із висувною лійкою та виливом для фільтрованої води PAF | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo чорний матовий (RIN295NO-MET) RIN295NO-ME | 16 032 грн. |
Змішувач для кухні Paffoni Ringo RIN 295 NO з висувним виливом, чорний RIN | 16 032 грн. |
eще 12 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →