Телевізор Philips 49PUS7181
Philips 49PUS7181
49 "
55 "
Екран:49 ", 3840x2160 пікс.
Мультимедіа:T2-тюнер, Android TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове
Всі характеристики
Характеристики 49PUS7181
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Підсвічування Ambilight
- Лінійний вхід — роз'єм 3.5 мм