Телевізор Philips 50PUS8818
Заряджений 4К-телевізор з лінійки Philips The One. Модель порадує глядачів реалістичною картинкою у максимальній роздільності 3840х2160 пікселів, підтримкою відображення HDR-контенту (включаючи специфікацію Dolby Vision), високою плавністю промальовування трансляцій (120 Гц). А ще Philips 50PUS8818 оснащено високоякісною аудіосистемою з чотирьох динаміків по 10 Вт з DTS Play-Fi.
З боку задньої панелі корпусу телевізора розміщується трьохстороннє фонове підсвічування Ambilight. Воно підлаштовується під характер трансльованого контенту і фарбує стіну позаду пристрою у ті кольори, що переважають у відповідних зонах екрана. Працює телевізор під управлінням операційної системи Google TV. У ній є вбудований Chromecast, магазин додатків Google Play та голосовий помічник Google Assistant. На десерт модель приготувала порти підключення HDMI версії 2.1 з підтримкою технологій VRR, ALLM, AMD FreeSync Premium (на роз'ємі під номером «2»). Для настінного варіанту розміщення ТВ-панелі потрібно докупити кронштейн VESA розміром 200х300 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
TV супер рекомендую! Є все, що потрібно Німе |
Дуже класний тв(мій 50"),гарне зображення,пристойний звук,амбілайт шикарна штука,створює зовсім іншу атмосферу при перегляді кіно,особливо класно в мультфільмах/аніме