Телевізор Philips 40PFS6000
Фото 7
Philips 40PFS6000
Екран:40 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Картинка:HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:помічник
Сумісність з Matter і Control4. Датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 40PFS6000
Колір
Розмір діагоналі40 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1920x1080 пікс.
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку16 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Audio
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi 4 (802.11n)
Matter
Amazon Alexa
Google Assistant
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
Технології HDMIARC, CEC
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x200 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність31 Вт / 47 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)892x539x210 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)892x517x84 мм
Вага5.1 кг / 5.05 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogчервень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 40PFS6000
Усі ціни 48 →
Телевізор Philips 40PFS6000/12
Телевізор Philips 40PFS6000/12 / Philips / 40" / FullHD (1920x1080) / LCD (LED) / 60 Гц / TITAN OS / 00-00083798
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор Philips 40PFS6000/12
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Телевізор PHILIPS 40PFS6000/12
Philips Smart TV LED-... щетелевізор з роздільною здатністю Full HD 32" HD, 40" FHD Побачте більше деталей і глибини завдяки технології Pixel Plus HD, що промалює будь-який контент в найвиразніших кольорах і відтінках. Розроблена спеціально для HD та FHD телевізорів, вона забезпечить більшу насиченість кольору і покращену чіткість зображення для перегляду з ефектом справжнього кінозалу. TITAN OS: зручний пошук, кращі розваги Переглядайте найрейтинговіші фільми, серіали, ТВ-шоу і живі спортивні трансляції з Titan OS – повністю оновленою платформою, що зібрала лише кращі розваги. Отримайте доступ до найпопулярніших сервісів Netflix, Amazon Prime, Disney+ одночасно з усіма регіональними додатками для розваг. Любите серіали? Продовжуйте перегляд з того місця, на якому ви зупинилися, а також знаходьте нові фільми та отримуйте кращі рекомендації на основі вашої історії пошуку. А завдяки зручному пошуку і гнучкому персональному