Телевізор Philips 50PUS8510 (50PUS8510/12)
Фото - Телевізор Philips 50PUS8510
Фото 5
Philips 50PUS8510
Екран:50 ", 3840x2160 пікс., 50/60 Гц
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 50PUS8510
ПроцесорPhilips Pixel Precise Ultra HD
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Підтримка HDRHDR10
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Matter
Ambilight
Роз'єми
HDMI3 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x100 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність58 Вт / 92 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1111x713x280 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1111x649x88 мм
Вага9.19 кг / 8.78 кг без підставки /
Маркування виробника
50PUS8510/12
Купити Philips 50PUS8510
Усі ціни 50 →
Телевізор Philips 50PUS8510/12
Телевізор Philips 50PUS8510/12 / Philips / 50" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 60 Гц / TITAN OS / 00-00084206