Телевізор Philips 85PUS9000 (85PUS9000/12)
Фото - Телевізор Philips 85PUS9000
Фото 5
Philips 85PUS9000
Екран:85 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN, Сабвуфер
Керування:голосове, помічник
Сумісність із Matter і Control4. Працює з Apple Home. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 85PUS9000
Колір
Розмір діагоналі85 "
Операційна системаSmart TV (власна система) / Titan OS /
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Дисплей
МатрицяQLED
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність3840x2160 пікс.
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку50 Вт / 2x10 + 30 Вт /
Кількість динаміків2 шт. / 2.1 система /
Сабвуфер
АудіодекодериDolby Atmos, Dolby Digital, DTS:X
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
DVB-S (супутникове)
DVB-S2 (супутникове)
Функції та можливості
Функції та можливостіAirPlay
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Miracast
Bluetooth v5.2
Matter
Ambilight
керування голосом / через пульт /
Amazon Alexa / вбудована /
Google Assistant / сумісність /
Роз'єми
HDMI4 шт.
Версія HDMIv 2.1
Технології HDMICEC, eARC, ALLM, VRR
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
оптичний
Інше
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 600x400 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність129 Вт / 316 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)E
Габарити (ШхВхГ)1894x1136x380 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1894x1097x96 мм
Вага56 кг / 54 кг без підставки /
Офіційний сайтphilips.ua
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
85PUS9000/12
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips 85PUS9000
Телевізор Philips 85PUS9000
Колир   Розмір диагонали 85 " Операционная система Smart TV (власная система)  /Titan OS/ Proceor Philips P5 Идеальное изображение Дисплей Покрытие экр... щеана глянцевый Индивидуальное проживание 3840x2160 пикс. Масштабирование до 4K Часто встречающиеся