Телевізор Philips 50PUS9010 (50PUS9010/12)
Фото - Телевізор Philips 50PUS9010
Фото 5
Philips 50PUS9010
Екран:50 ", 3840x2160 пікс., 100/120 Гц, game mode 144 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Сумісність з Matter та Control4. Вбудований датчик освітлення.
Всі характеристики
Характеристики 50PUS9010
ПроцесорPhilips P5 Perfect Picture
Upscalingдо 4K
Частота зміни кадрів100/120 Гц
Частота зміни кадрів (ігровий режим)144 Гц
Підтримка HDRHDR10, Dolby Vision
AMD сумісністьAMD FreeSync Premium
Мультимедіа
Потужність звуку40 Вт
Кількість динаміків4 шт.
АудіодекодериDolby Atmos, DTS:X, Dolby Digital
Matter
Ambilight
Роз'єми
HDMI4 шт.
LAN
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x300 мм
Форма підставки1 ніжка на платформі
Споживана потужність65 Вт / 152 Вт HDR /
Клас енергоспоживання (new)F
Габарити (ШхВхГ)1116x715x257 мм
Габарити без підставки (ШхВхГ)1116x656x82 мм
Вага15.7 кг / 13.2 кг без підставки /
Маркування виробника
50PUS9010/12
Купити Philips 50PUS9010
Усі ціни 49 →
Телевізор Philips 50PUS9010/12
Телевізор Philips 50PUS9010/12 / Philips / 50" / 4K Ultra HD (3840x2160) / QLED / Quantum Dot / 144 Гц / TITAN OS / 00-00083806