Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Pirelli

Літня шина Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y

Фото - Шини Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y
Відео 23Фото 7
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
20 "
Індекс навантаження
109
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Паливна економічність
A
Зчеплення на мокрій дорозі
A
Рівень шуму
70 дБ
Дата додавання на E-Katalog
травень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.

Купити Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y

Усі ціни 9 →

Pirelli Scorpion (255/50R20 109Y XL)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
11 596 грн.

Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL

Шина автомобільна Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL з розміром 255/50 R20, протектором Scorpion , індексом навантаження -... ще109 та швидкості - Y Деталі про Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL Ви можете запитавшись у менеджера або натиснувши кнопку “замовити в один клік”. Зверніть увагу, що вказана ціна на цей товар актуальна на момент купівлі парної кількості шин через корзину сайту або за допомогою дзвінка менеджеру,
Autokush.com.uaЗ нами 9 років
(Львів)
Поскаржитись
13 250 грн.

Шина Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL VOL ELect

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
11 756 грн.

Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y

Бренд - Pirelli;Тип авто - Позашляховик;Сезон - Літні;Профіль - 50;Ширина - 255;Діаметр - 20;Індекс навантаження - 109;Індекс... щешвидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
12 011 грн.

Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL 4092600

Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y XL
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
11 353 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y

Ціни на Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109H від 11 873 грн.7 пропозицій
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109H Volvo від 12 380 грн.10 пропозицій
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109V від 14 444 грн.4 пропозиції
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W від 18 944 грн.2 пропозиції
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y від 11 071 грн.9 пропозицій
Відеоогляди