Літня шина Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W
![]() |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Модификації Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W
| Ціни на Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W |
|---|---|---|---|---|
| Pirelli Scorpion 255/50 R20 109H | від 11 873 грн. | 7 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion 255/50 R20 109H Volvo | від 12 380 грн. | 10 пропозицій | ||
| Pirelli Scorpion 255/50 R20 109V | від 14 444 грн. | 4 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 255/50 R20 109W | від 18 944 грн. | 2 пропозиції | ||
| Pirelli Scorpion 255/50 R20 109Y | від 11 074 грн. | 9 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →