Пищевой контейнер Plast Team Lyngby 5334
Plast Team Lyngby 5334 1000 мл1500 мл |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Plast Team 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Plast Team.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Plast Team Lyngby 5334
Контейнер для зберігання Plast Team Lyngby, скляний, прямокутний, 1,5 л (5 | 445 грн. |
Скляна ємність для зберігання LYNGBY з пластиковою кришкою 1.5 л прозорий | 523 грн. |
Харчовий контейнер Plast Team Lyngby 1.5 л (TEA-5334) | 445 грн. |
Скляна ємність для зберігання з пластиковою кришкою LYNGBY прямокутна, 1,5 | 500 грн. |
Модификации Plast Team Lyngby 5334
Цены на Plast Team Lyngby 5334 |
---|---|---|---|---|
Plast Team Lyngby 5333 | от 360 грн. | 4 предложения | ||
Plast Team Lyngby 5334 | от 445 грн. | 4 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →