Смартфон Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Видео 9Фото 19 |
Топовая модель из семейства «Покофонов», наступающая на пятки флагманам мобильной индустрии. Судите сами, смартфон разжился ярким и красочным AMOLED-экраном с высоким разрешением транслируемой картинки 3200х1440 пикселей. Частота его обновления достигает 120 Гц, также дисплей способен похвастать 12-битным цветопредставлением (свыше 68 млрд оттенков цвета) и обзавёлся поддержкой HDR10+ / Dolby Vision.
Сердце мобильного устройства — мощный восьмиядерный процессор Snapdragon 8+ Gen 1 с графикой Adreno 730. На таком «железе» смартфон уверенно работает в режиме многозадачности и спокойно тянет тяжеловесные игры. Оперативной памяти в модели имеется 12 ГБ (быстрого стандарта LPDDR5), объём внутреннего хранилища данных UFS 3.1 составляет 256 ГБ. А вот места для слота расширения в конструкции аппарата не нашлось.
Фотографирует Poco F5 Pro 256GB/12GB на тройную тыльную камеру, которая состоит из стабилизированного 64 МП сенсора, 8 МП ультраширика и 2 МП макромодуля. В островном отверстии экрана устройства виднеется объектив 16 МП селфи-камеры. На десерт в модели заготовлена быстрая проводная зарядка аккумулятора ёмкостью 5160 мАч (мощность 67 Вт). Более того, смартфон поддерживает и беспроводную технологию зарядки мощностью 30 Вт. В дисплей смартфона поместили сканер отпечатка пальца, также в устройстве есть NFC-модуль, поддержка сетей 5G, шестой Wi-Fi, ИК-порт. В модификации синего цвета задняя крышка девайса имеет кожаную отделку.
Купить Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ
Все цены 53 →POCO F5 Pro 12/256 White | 19 999 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 5G 12/256Gb White (Global) | 19 499 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 12/256GB Dual Sim Black EU Poco F5 Pro 12/256G | 20 006 грн. |
Xiaomi Poco F5 Pro 12/256Gb White EU 4879728734orig | 20 038 грн. |
Смартфон Xiaomi Poco F5 Pro 5G 12/256Gb Black (Global) | 19 399 грн. |
Телефон швидкий та приемний у користуванні. Зручно лежить в руці, спочатку хотів виключно черного кольору, але коли побачив вживу в магазині білий, то виріший взяти його, неочікувано для себе дизайн виявився дуже приемний. Тож перш ніж робити остаточний вибір по кольору рекомендую подивитись реально, а не на фото. Почну з екрану. Він має насичені та яскраві кольори, і вони РЕАЛЬНО яскраві. Додатково йде із захистною плівкою, яка вже з заводу гарна та якісна, відгук сенсору просто миттєвий.
Дійсно якісні фото та відео! Під час останної тревоги робив фото в укритті з дуже слабким освітленням, фото вийшли чіткі та якісні (перевершили усі сподівання). Знімати відео на основну камеру в 4К 60 FPS це окрема насолода! + гарна стабілізація (знов таки актуально при "тривожних" зйомках і не тільки). Фронтальна камера теж досить потужна, для любителів знімати себе коханих, такі фото та відео точно не буде соромно викладати у соц мережі. Окремо хочу звернути увагу на Dolby Atmos! Під час спілкування з дружиною, відчуття таке, ніби звук йде від людини, яка перед тобою на екрані, а не просто з дінаміку телефона (як було з попередніми девайсами). Сподобалось, що камера має захистні виступи. Її неможливо пошкрябати о стіл, навіть без чохла. Доречі чохол іде у комплекті, що також є приємним бонусом. Це перший телефон, в якому я увімкнув функцію тактильної віддачі. І ці приємні вібровідгуки на дії додають насолоду від користування. Наприклад, цікавий віброефект коли перетягуєшь повзунок часу на ютубі, словами не передати, але це однозначно варто спробувати! І останнє, зарядка від 5 до 100% за 40 хвилин це, скажу я вам, дуже зручно, як і бездротова зарядка. Ці дрібнички прямо збільшують якість життя, коли відпадає потреба чекати по півтори години ще й тикати туди сюди ту зарядку. Я розумію що це компенсовано швидкістью та зручністю зарядки. Але, як на мене, батарея замала, я б погодився, щоб він був на пару мм товще, але батарея 7000 мАгод, бо 5 мені вистачає максимум на день.
Якщо ви захочете потикати в телефон який лежить на столі, він буде хитатись і це буде дуже бісити. Буде це за рахунок того що камера розташована праворуч, і натискаючи на лівий кут він «падає і б'ється» об стіл. Ефект сповіщення — це повна хрінь, не знаю хто це придумав. Телефон робить один спалах і все. Тобто якщо ви не дивились на нього в цей самий момент, то вважайте що його і не було. Юрий И: пользуюсь Poco F5 Pro 256GB/12GB менее месяца |
Модификации Poco F5 Pro
Цены на Poco F5 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco F5 Pro 256 ГБ / 12 ГБ | от 18 389 грн. | 53 предложения | ||
Poco F5 Pro 512 ГБ / 12 ГБ | от 20 288 грн. | 10 предложений |