Бойлер RADEX RE80-15/RJ
![]() |
RADEX RE80-15/RJ 50 л80 л |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RADEX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RADEX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах

Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Купити RADEX RE80-15/RJ
Усі ціни 14 →Radex Radex RE80-15/RJ | 5 155 грн. |
| 5 119 грн. | ![]() |
Бойлер RADEX RE80-15/RJ (1.5, 80, Ні, Циліндрична, 740, 460, 450, 75, 220 V) 000004860 | 5 040 грн. |
Водонагрівач RADEX RE80-15/RJ | 5 144 грн. |
| 5 119 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації RADEX RE80-15/RJ
| Ціни на RADEX RE80-15/RJ |
|---|---|---|---|---|
| RADEX RE50-15/RJ | від 4 495 грн. | 9 пропозицій | ||
| RADEX RE80-15/RJ | від 4 499 грн. | 14 пропозицій | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →