Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Ванни   /   Roca

Ванна Roca Easy 170x75 см

Фото - Ванна Roca Easy 170x75 см
Відео 6Фото 3
Roca Easy 170x75
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
215 л
Матеріал корпуса
акрил
Товщина стінок
4 мм
Комплектація
ванна
Країна походження бренду
Іспанія
Гарантія виробника
10 років
Габарити (ДхШхВ)
1700x750x620 мм
Глибина ванни
450 мм
Вага
26 кг
Офіційний сайт
ru.roca.com
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2018
Маркування виробника
A248192000

ZRU9302899

Товщина акрилового листа: 4 мм
Додатково комплектується бічною панеллю
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Як вибрати ваннуІнструкція з вибору зручної та довговічної ванни в залежності від призначення та особливостей приміщення

Купити Roca Easy 170x75 см

Усі ціни 9 →

Ванна акрилова Roca Easy 170x75 A248192000

Santechshara.uaЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
20 936 грн.

Ванна акрилова Roca Easy 170х75 прямокутна з ніжками A248192000

Ванна акрилова Roca Easy 170х75 прямокутна з ніжками A248192000 Артикул: A248192000 Виробник: Roca Колекція: Easy Країна виро... щебник: Іспанія Тип: вбудована Форма: прямокутна Довжина, см: 170 Ширина, см: 75 Кількість місць: 1 Висота, см: 54 Об'єм, л: 215 Область застосування: побутова Колір білий Панель: купується окремо Комплектація: 1) Ванна акрилова прямокутна Roca Easy 170x75 см білий 2) Ніжки
Esantehnika.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
14 550 грн.

Ванна акрилова Roca Easy 170x75 A248622000/A248192000

Ванна акрилова Roca Easy 170x75 пропонуємо вам підібрати та придбати від бренду Roca у каталозі опалювальних товарів Теплорад... щеість Наші менеджери нададуть для вас чудові компоненти напишіть нам на пошту або наберіть за телефоном (050) 741-51-55. Також, подивися акрилові ванни від популярних брендів - У нас у магазині. Якщо залишилися важливі питання за цим товаром Ванна акрилова Roca Easy 170x75 можете уточнити необхідну інформацію у нас. Каталог магазину Teploradost виконає постачання в Житомир, Дніпро, Київ , а також інші регіони України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 10 років від виробника
Поскаржитись
19 584 грн.

Roca Ванна прямокутна Easy 170x75 A248622000/A248192000

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
14 549 грн.

Акрилова ванна Roca Easy 170x75 см, пряма + ніжки (A248192000)

Акрилова ванна Roca Easy 170x75 см, пряма + ніжки (A248192000) Акрилова ванна Roca Easy 170x75, пряма + ніжки – поєднує в со... щебі якість виконання з функціональністю і комфортом у використанні. Моделі бренду Roca відрізняються оригінальністю і елегантним зовнішнім виглядом, що поєднується з будь-яким стилем.Ванна виготовлена з міцного і стійкого до пошкоджень і подряпин акрилу, який сприяє тому, що
Winco.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
21 180 грн.
ще 4 пропозиції

Динаміка цін на Roca Easy 170x75 см

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Roca Easy

Ціни на Roca Easy
Roca Easy 140x70 смвід 12 140 грн.1 пропозиція
Roca Easy 150x70 смвід 12 716 грн.3 пропозиції
Roca Easy 150x80 смвід 29 414 грн.2 пропозиції
Roca Easy 160x70 смвід 18 477 грн.3 пропозиції
Roca Easy 160x75 смвід 18 595 грн.3 пропозиції
Roca Easy 160x90 смвід 32 688 грн.2 пропозиції
Roca Easy 170x70 смвід 17 070 грн.5 пропозицій
Roca Easy 170x75 смвід 12 413 грн.9 пропозицій
Відеоогляди