Поверхностный насос Rosa JET 100L
Rosa JET 100L центробежный |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Rosa 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Rosa.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Rosa JET 100L
Все цены 7 →Насос відцентровий Rosa JET 100L 1,1кВт (чавун, довгий) 3021406 | 2 681 грн. |
Насос поверхневий центробіжний ROSA JET100L 1,1кВт 50м напір 50л/хв продук | 2 171 грн. |
Насосна станція Rosa JET 100 L (1.1 кВт, 50 л, H-50 м, Q-50 л/хв) | 5 100 грн. |
Насос відцентровий Rosa JET 100L 1,1 кВт (чавун, довгий) | 3 217 грн. |
Насосна станція ROSA JET 100 L, 1.1 kW + нержавіючий гідроакумулятор 24 лі | 4 599 грн. |
Насосна станція ROSA JET 100 L, 1.1 kW + гідроакумулятор 24 літри | 3 899 грн. |
Насос відцентровий ROSA JET 100 L, 1.1 kW | 2 349 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →