Телевізор Satelit 32H8001ST
Фото 11
Satelit 32H8001ST
2024 рік
Екран:32 ", 1366x768 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:T2-тюнер, Smart TV (Android AOSP), Wi-Fi, LAN
Всі характеристики
Характеристики 32H8001ST
Колір
Розмір діагоналі32 "
Операційна системаSmart TV (Android AOSP)
Дисплей
Покриття екранаглянцеве
Роздільна здатність1366x768 пікс.
Яскравість200 кд/м²
Статична контрастність1 200:1
Час відгуку8 мс
Мультимедіа
Потужність звуку20 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Цифровий тюнерDVB-T2 (ефірне)
DVB-C (кабельне)
Функції та можливості
Функції та можливостіWi-Fi
Роз'єми
HDMI3 шт.
Версія HDMIv 1.4
ВходиUSB-А 2 шт.
LAN
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
коаксіальний (SPDIF)
Інше
Оперативна пам'ять1 ГБ
Вбудована пам'ять8 ГБ
Настінне кріпленняVESA 200x150 мм
Форма підставкиокремі 2 ніжки
Споживана потужність48 Вт
Габарити без підставки (ШхВхГ)720x420x70 мм
Вага3.4 кг / 3 кг без підставки /
Офіційний сайтsatelit.ua
Дата додавання на E-Katalogквітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Satelit 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Satelit.
Купити Satelit 32H8001ST
Усі ціни 7 →
SATELIT 32H8001ST UA
LED-телевизор / Диагональ 32" / Экран не изогнут / Разрешение экрана: 1366х768, HD / Smart TV: есть / Поддержка 3D: нет / Час... щетота обновления: 60 Гц / Количество USB портов: 2 / Поддержка настенного крепления VESA, мм: 100x100 / Т2-тюнер: есть / Габариты без подставки, мм: 720x420x70 / Габариты с подставкой, мм: 720x470x70 / Вес: 4,9 кг / Цвет рамки: черный
Mobileplanet.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор Satelit 32H8001ST (Smart)
Tehnomarket.uaЗ нами 4 роки
(Вінниця)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
Телевізор Satelit 32H8001ST
Самовивіз в Києві. Доставка по Києву і Україні. Гарантія 3-60 міс.
Pulsepad.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
SATELIT 32H8001ST
Габарити без підставки (ВхШхГ)/420 х 720 х 70 мм|Габарити упаковки (ВхШхГ)/46,2 х 75 х 7,6 см|Smart-TV/Так|Тип тюнера/DVB-T,... щеDVB-T2, Аналоговий|USB/2 шт.|Комплектація/Телевізор, Підставка, Шнур живлення, Пульт ДК, Інструкція, Гарантійний талон|HDMI/1 шт.|Обсяг ОЗП/1 ГБ|Бренд/SATELIT|Сумарна потужність звуку/20 Вт|Версія ОС/Android 13|Роз'єм 3,5 мм/Так|Споживана потужність/48 Вт|Браузер/Так|Голосове