Корпус SilverStone Fara R1 V2 TG белый (SST-FAR1W-G-V2)
Фото 6 |
SilverStone Fara R1 V2 TG белый
Форм-фактор корпуса:Midi Tower
Размер материнки:ATX
Мощность БП:без БП
Внутренних отсеков 3.5":2 шт
Внутренних отсеков 2.5":2 шт
Лицевая панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Как выбрать корпус для ПКОсновные критерии выбора стильного компьютерного корпуса с хорошей функциональностью и эффективностью
Свети ярко: все что вы хотели знать об RGB-подсветке в ПКРазбираемся, как появилась подсветка в ПК, чем она полезна, и какие системы синхронизации присутствуют на рынке
Все характеристики
Купить SilverStone Fara R1 V2 TG белый
Все цены 35 →Silverstone FARA R1 V2 Tempered Glass без БЖ (SST-FAR1W-G-V2) White SST-FA | 4 059 грн. |
Корпус SilverStone Fara FAR1W-G-V2 White (SST-FAR1W-G-V2) без БЖ SST-FAR1W | 4 069 грн. |
SILVER STONE FARA FAR1W-G-V2 (SST-FAR1W-G-V2) | 3 965 грн. |
Корпус SilverStone fara far1w-g-v2, без бп, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, 1x120mm Bl | 3 912 грн. |
eще 20 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →
Можу сказати що модель неоднозначна, з одного боку:
компактний корпус в який влазить мат. плата повноцінного розміру; непоганий продув;
досить міцний.
З іншого:
звукоізоляції майже ніякої немає, відкритий-закритий - байдуже;
мало місця, з моїми досить не габаритними руками збирати в ньому комп не приносить задоволення, постійно раком стоїш и намагаєшся щось прикрутити/вставити 5-10 хвилин, тому що вільного доступу немає;
касета під HDD заважає дротам від БЖ і навпаки, щоб все поставити на свої місця доведеться довго "погратись";
1 магніт від верхнього пилового фільтру почав відклеюватись;
Друг взяв DeepCool Matrexx 40, відмінностей крім того що там тонше метал я не помітив, а коштує майже в 2 рази менше. Не розумію за що я тоді переплатив.
Одне можу сказати точно, покупець цього корпусу повинен точно знати що йому потрібно.