Корпус SilverStone Alta G1M чорний (SST-ALG1MB)
Фото 14 |
SilverStone Alta G1M чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":4 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Alta G1M чорний
Silverstone Alta G1M Czarna (SST-ALG1MB) | 8 148 грн. |
Корпус SilverStone Alta G1M Black (SST-ALG1MB) | 8 151 грн. |
Корпус SilverStone Alta G1M Black (SST-ALG1MB) | 8 145 грн. |
Модификації SilverStone Alta G1M
Ціни на SilverStone Alta G1M |
---|---|---|---|---|
SilverStone Alta G1M білий | від 8 228 грн. | 3 пропозиції | ||
SilverStone Alta G1M чорний | від 8 145 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →