Корпус SilverStone Fara H1M TG чорний (SST-FAH1MB-G)
Відео 3Фото 18 |
SilverStone Fara H1M TG чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Fara H1M TG чорний
Усі ціни 38 →Silverstone FARA H1M Tempered Glass без БЖ (SST-FAH1MB-G) Black SST-FAH1MB | 2 532 грн. |
Корпус SilverStone Fara FAH1MB-G Black (SST-FAH1MB-G) без БЖ SST-FAH1MB-G | 2 539 грн. |
Корпус SilverStone FARA FAH1MB-G (SST-FAH1MB-G) SST-FAH1MB-G | 2 456 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M Black (SST-FAH1MB-G) | 2 404 грн. |
Корпус Silverstone Fara H1M Black (SST-FAH1MB-G) | 2 404 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SilverStone Fara H1M TG
Ціни на SilverStone Fara H1M TG |
---|---|---|---|---|
SilverStone Fara H1M TG білий | від 2 629 грн. | 40 пропозицій | ||
SilverStone Fara H1M TG чорний | від 2 295 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →