Корпус SilverStone Seta A1 чорний (SST-SEA1TB-G)
Відео 14Фото 12 |
SilverStone Seta A1 чорний
сріблястий чорний
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити SilverStone Seta A1 чорний
Усі ціни 35 →Silverstone SETA A1 Tempered Glass без БЖ (SST-SEA1TB-G) Titanium on Black | 4 967 грн. |
Корпус Silverstone Seta A1 Black/Titanium (SST-SEA1TB-G) | 4 152 грн. |
SILVER STONE SETA A1TB-G (SST-SEA1TB-G) | 4 223 грн. |
SILVER STONE SETA A1TB-G (SST-SEA1TB-G) | 4 223 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації SilverStone Seta A1
Ціни на SilverStone Seta A1 |
---|---|---|---|---|
SilverStone Seta A1 сріблястий | від 8 862 грн. | 1 пропозиція | ||
SilverStone Seta A1 чорний | від 3 965 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →