Каталог   /   Годинники, прикраси й аксесуари   /   Годинники   /   Наручні годинники   /   SKMEI

Наручний годинник SKMEI 2155BKWT

Фото - Наручний годинник SKMEI 2155BKWT
Фото 4
SKMEI 2155BKWT
Основне
Статьчоловічі
Країна походження брендуКитай
Механізм
Тип механізмукварцові
Джерело ходу (живлення)батарейка / CR2025 /
Циферблат
Тип циферблатацифровий
Колірбілий
Підсвічуванняелектронне
Функції та можливостібудильник
секундомір
день тижня
дата (число місяця)
дата (місяць року)
світовий час
тахіметр
Корпус та ремінець
Форма корпусакругла
Матеріал корпусалатунь
Колір корпусачорний
Матеріал склапластик
Ремінецьремінець каучук
Колір ремінцячорний
Застібкакласична (з пряжкою)
Інше
Захист від води30 WR / 3 ATM
Діаметр / ширина46 мм
Вага85 г
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках

Купити SKMEI 2155BKWT

Усі ціни 23 →

Skmei 2155BKWT Black-White

Маркетплейс: MAUDAU  Lekos З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
725 грн.

Skmei Наручний годинник Skmei 2155BKWT Black White (1080-2659)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
849 грн.

Чоловічий годинник Skmei 2155BKWT Black-White

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Годинник наручний чоловічий SKMEI 2155BKWT

Маркетплейс: Rozetka.ua  ProPump З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
610 грн.

Чоловічий наручний годинник 2155BKWT Black-White Skmei (2000003183890)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Made for your Space З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
887 грн.
ще 18 пропозицій

Динаміка цін на SKMEI 2155BKWT