Каталог   /   Дім і ремонт   /   Відеоспостереження та охорона   /   Домофони   /   Slinex

Внутрішня панель Slinex SL-07N

Фото - Домофон Slinex SL-07N
Slinex SL-07N
Колір
Тип
внутрішня панель (домофон)
Підключення
Wi-Fi / RJ-45
Діагональ дисплея
7 "
Роздільна здатність екрану
1024x600 пікс.
Сенсорні кнопки
Підключуваних панелей виклику
2 шт.
Камер спостереження, що підключаються
2 шт.
Функції та можливості
підтримка запису подій
запис за датчиком руху
внутрішній зв'язок (Інтерком)
картинка в картинці
вбудована пам'ять
картридер до 256 ГБ
Споживання (режим очікування)
4 Вт
Споживання (під час роботи)
8 Вт
Розміри
165x230x22 мм
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Slinex 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Slinex.
Смарт-дзвінок, відеодомофон чи розумний замок: у чому різниця та що вибрати?Розумні технології на варті контролю доступу до будинку.

Купити Slinex SL-07N

Усі ціни 51 →

Відеодомофон Slinex SL-07N Cloud Silver/White (SL-7N CloudS/W)

Новий 7-дюймовий представник дизайнерської лінійки SL з функцією переадресації виклику на мобільний додаток Slinex Smart Call... ще. Керуйте пристроєм за допомогою мобільного додатку або сенсорних кнопок з будь-якої точки світу. Перше знайомство Корпус виконаний з бездоганно гладкого алюмінію та скла, має декілька кольорових рішень, щоб навіть найвибагливіший користувач міг обрати
Secur.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 450 грн.

Slinex Slinex SL-07N Cloud 7" дюймів silver/white Відеодомофон

Використовуйте промокод GP2026 та отримайте знижку -10% Переваги Slinex SL-07N Cloud 7 дюймів silver/white Відеодомофон: Чі... щетке зображення та якісний звук Надійна робота та сучасний функціонал Підходить для квартири, будинку або офісу Просте встановлення та зручне керування Slinex SL-07N Cloud 7 дюймів silver/white Відеодомофон ефективне рішення для контролю доступу та безпеки приміщення. Ви можете купити
Gpsecurity.com.uaНовий магазин
(Київ)
Поскаржитись
9 557 грн.

Slinex SL-07N Cloud Silver/Black

Виробник: Slinex
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

IP відеодомофон Slinex SL-07N Cloud (сріблястий + білий) SL-07N Cloud (silver + white)

Comtrading.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
9 891 грн.

Відеодомофон Slinex SL-07N Cloud 7" silver/white (Slinex SL-07N Cloud silver/white) Slinex SL-07N Cloud silver/white

7-дюймовий представник дизайнерської лінійки SL із функцією переадресації виклику на смартфон. Керуйте пристроєм за допомогою... щемобільного додатка або сенсорних кнопок. SL-07N Cloud дуже зручний у використанні тим, що можливе підключення до Інтернету по Wi-Fi або Ethernet для керування за допомогою програми на мобільному телефоні, планшеті або з браузера ПК. Система дозволяє провести підключення одночасно двох панелей, а також двох аналогових відеокамер. Обидві панелі викликають живлення від домофону, але для камер потрібен окремий блок живлення.
E-server.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Slinex SL-07N

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна