Смеситель Solone EZA4-D090
Solone EZA4-D090 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Solone 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Solone.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Solone EZA4-D090
Все цены 11 →Змішувач для кухні Solone EZA4-C (EZA4-D090) | 898 грн. |
Змішувач для кухні Solone EZA4-D090KS одноважільний з нержавіючої сталі Бе | 723 грн. |
Змішувач для кухні Solone EZA4-D090PT одноважільний з нержавіючої сталі Хр | 546 грн. |
Змішувач для кухні Solone EZA4-D090KB одноважільний з нержавіючої сталі Чо | 723 грн. |
Змішувач для кухні Solone EZA4-D090KM одноважільний з нержавіючої сталі Сл | 723 грн. |
eще 6 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →