Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Рюкзаки   /   Thule

Рюкзак Thule Landmark 70L 70 л

Фото - Рюкзак Thule Landmark 70L 70 л
Відео 9Фото 14
Thule Landmark 70L
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
70 л / 50+20 /
Знімний рюкзак
Спинка
анатомічна
вентиляція спини
Стяжки і ремені
грудна стяжка
регулювання грудної стяжки
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
фронтальне відкривання
Оснащення
петлі для спорядження
бічна ручка
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
кишеня для пляшки
Матеріал
поліестер / 420D /
Матеріал дна
поліестер / 600D /
Макс. діагональ ноутбука
15 "
Габарити
63x49x33 см
Вага
2070 г
Офіційний сайт
thule.com
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Маркування виробника
3203730

3203731

Основний рюкзак на 50 л. + повсякденний рюкзак на 20 л. (можна використовувати окремо), кріпиться до лямок основного рюкзака.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thule 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thule.

Купити Thule Landmark 70L 70 л

Усі ціни 10 →

Рюкзак THULE Landmark 70L Men’s (Dark Forest) TH 3203731 TH 3203731

Туристический рюкзак THULE Landmark 70L Men’s (Dark Forest) TH 3203731 объем 70 литров.
Valiza-ua.comЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
9 999 грн.

Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Men's Dark Forest (TH 3203731) TH 3203731

Рюкзак Thule Landmark 70L Men's - ідеально підходить для тривалих подорожей, відряджень. Функціонально рюкзак є рішенням 2в1... щеде один рюкзак на 50 літрів - основний, а другою на 20 літрів підходить для коротших подорожей або екскурсій.
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Туристический рюкзак Thule Landmark 70L (Dark Forest) (TH 3203731)

Рюкзак для длительных путешествий укомплектован съемным повседневным рюкзаком, встроенной системой безопасности и чехлом, пре... щедотвращающим изнашивание. Отделение SafeZone гарантирует сохранность телефона, солнцезащитных очков, шнуров и небольших ценных вещей Потайной карман CashStash, спрятанный под отделением SafeZone, убережет ваши деньги и паспорт от карманных воришек Выбирайтесь
Teplahatka.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись

Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Dark Forest (TH 3203731)

Маркетплейс: MAUDAU  THULE Shop З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
9 499 грн.

Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L (Dark Forest) (TH 3203731)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Bring your life З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 5 пропозицій

Динаміка цін на Thule Landmark 70L 70 л

Рекомендую до покупки.
14 червня 2020
Відмінний варіант для відряджень. Знімний рюкзак на 20 літрів місткий, для електроніки та документів місця вистачає із запасом. Безліч кишень, примочок та захисту від розтину.
Основний на 50 літрів можна ідеально підігнати по спині, лямки м'які та зручні. У той же час можна перетворити на дорожню сумку, все зайве ховається і закривається. Рекомендую докупити пару замків, знадобляться. Але, щоправда, при першому використанні знадобився час приблизно півгодини, щоб зрозуміти що до чого.
Є також жіночий варіант, трохи відрізняється посадкою по спині, зверніть на це увагу.
Рекомендую до придбання своїх грошей коштує.
Сам купував у Нідерландах у червні 2020 року за 150 €.
Хороший, зносостійкий матеріал, якісні шви продуманий до дрібниць.
Можлива ціна для російського ринку
Александр Дунайскийкористуюся Thule Landmark 70L менше місяця
Додати відгук

Модификації Thule Landmark 70L

Ціни на Thule Landmark 70L
Thule Landmark 40L 40 лвід 7 499 грн.15 пропозицій
Thule Landmark 60L 60 лвід 8 549 грн.20 пропозицій
Thule Landmark 70L 70 лвід 9 499 грн.11 пропозицій
Відеоогляди