Набір ножів Victorinox Rosewood 5.1150.11
![]() |
Victorinox Rosewood 5.1150.11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Rosewood 5.1150.11
Усі ціни 16 →| 38 396 грн. |
Набір кухонних ножів Victorinox Rosewood Cutlery Block 12 пр. (5.1150.11) | 38 397 грн. |
Набір кухонний Victorinox Rosewood Cutlery Block (5.1150.11) Vx51150.11 | 36 727 грн. |
| 38 396 грн. |
Набір ножів Victorinox Wood Cutlery Block 11 шт (5.1150.11) 5.1150.11 | 38 396 грн. | ![]() |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →