Каталог   /   Дім і ремонт   /   Освітлення, розетки та вимикачі   /   Прожектори та вуличне освітлення   /   Videx

Садовий стовпчик Videx VL-AR09061B

Фото - Прожектор / світильник Videx VL-AR09061B
Фото 6
Videx VL-AR09061B
Колір
Тип
садовий стовпчик
Стиль
модерн
Встановлення
окремостоячий
Джерело світла
LED
Цоколь
GU10
Кількість джерел світла
1
Макс. потужність світильника
30 Вт
Джерело живлення
230 В
Клас пиловологозахисту
IP54
Матеріал корпуса
алюміній / + полікарбонат /
Габарити (ВхШхГ)
600х60х80 мм
Вага
1000 г
Офіційний сайт
videx.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Videx VL-AR09061B

Усі ціни 13 →

Led світильник Videx AR09061B IP54 GU10 архітектурний чорний (VL-AR09061B)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
898 грн.

Світильник Videx архітектурний IP54 GU10 (VL-AR09061B) VL-AR09061B

світлодіодна (LED) лампа, люмінесцентна лампа, 220 - 240 В, Тип світильника - фасадний, Призначення - зовнішне освітлення, Фо... щерма - лінійний, тип монтажу - підлоговий, Потужність - 30 Вт, GU10, Smart-керування - немає, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
1 026 грн.

Вуличний світильник VIDEX AR09061B IP54 GU10 (VL-AR09061B) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
899 грн.

LED Світильник архітектурний AR09061B IP54 VIDEX GU10

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRICK З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
975 грн.

LED Світильник архітектурний AR09061B IP54 VIDEX GU10

Маркетплейс: Rozetka.ua  Your Electricity Store З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
987 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Videx VL-AR09061B