Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   WD

Жорсткий диск (HDD) WD Red Plus WD60EFPX 6 TB
256/5400

Фото - Жорсткий диск (HDD) WD Red Plus WD60EFPX 6 TB 256/5400
Відео 6
WD WD60EFPX
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
6 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Гарантія виробника
3 роки
Об'єм буфера обміну
256 МБ
Метод запису
CMR
Частота обертання шпинделя
5400 об/хв
Швидкість передачі даних
180 МБ/с
Функції та можливості
для відеоспостереження
Офіційний сайт
westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
травень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити WD Red Plus WD60EFPX 6 TB
256/5400

Усі ціни 58 →

Накопичувач HDD SATA 6.0TB WD Red Plus 5400rpm 256MB (WD60EFPX) WD60EFPX

Накопичувачі WD Red Plus призначені для роботи в системах NAS підприємств малого та середнього бізнесу, а також для використа... щення в домашніх офісах. Вони ідеально підходять для архівування даних та надання спільного доступу до них, а також модернізації масиву RAID у системах, які використовують ZFS та інші файлові системи. Створені та протестовані для використання в системах NAS з 8 відсіками, ці накопичувачі забезпечують універсальність та гнучкість. Ви можете не сумніватися у надійності зберігання на них важливих персональних та робочих файлів, а також надання доступу до них.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 36 міс. від виробника
Поскаржитись
14 999 грн.

Жорсткий диск 3.5" 6TB WD (WD60EFPX) WD60EFPX

+ 369 балів ITbox, 6 TB, 5400 об/хв, 256 MB, SATA III, 3.5", WD Red Plus, HDD для NAS, 10 Вт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
15 967 грн.

Жорсткий диск WD 6.0TB HDD SATA Red Plus (WD60EFPX) WD60EFPX

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
14 709 грн.

Жорсткий диск WD NAS SATA 6.0 TB Red Plus 5400rpm 256MB (WD60EFPX) WD60EFPX

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
18 436 грн.

Жорсткий диск 3.5" 6TB WD (WD60EFPX)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
14 437 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на WD Red Plus WD60EFPX 6 TB
256/5400

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Не купувати
3 грудня 2024
Купив у Розетці жорсткий диск WD на 4 ТБ. Пропрацював трохи і почав пищати, стукати та скреготіти. Не читав, не записував та зависав. Програма-тест видає мільйон помилок та сотні побутових секторів. Відніс за гарантією. Відіслали до сервісного центру. А звідти зателефонували і сказали він РОБОЧИЙ Ми вам його висилаємо назад Прочитав багато відгуків про Розетку – я такий не один, тисячі випадків І зрозумів, що їм наплювати на репутацію, головне – гроші А потім надіслати клієнта подалі. Нікому не раджу купувати щось дороге у Розетці. При настанні гарантійного випадку вас просто пошлють слідом за російським кораблем.
Об'єм
Ненадійний
Андрей користуюся WD WD40EFPX більше року
Раджу брати, особливо якщо важлива робота від резерву чи помірний рівень шуму
26 жовтня 2025
Диск є досить хорошим компромісом за швидкістю/шумом/енергоспоживанням. В роботі тихий, але є неприємний стукіт раз в декілька секунд, і цей стукіт не поглинається корпусом ПК, але варіантів краще я не знаю. На жаль, в 4kn режим переводиться тільки через одне місце (WD Hugo).
Варто брати, окрім випадків, коли дуже потрібна швидкість більше 200Мб/сек чи енергоспоживання у стані standby (коли диск не крутиться) - варто придивитися до інших моделей. І сам буду брати ще такий же або аналогічний з серії Pro, як тільки будуть в наявності за хорошою ціною.
Відносно невеликі енергоспоживання і шум, гелієвий, адекватні пускові струми
Немає змінного режиму логічного сектору, як у Pro версій
Володимиркористуюся WD WD120EFBX кілька місяців
Додати відгук

Модификації WD Red Plus WD60EFPX

Ціни на WD Red Plus WD60EFPX
WD Red Plus WD20EFPX 2 TB
64/5400
від 8 933 грн.40 пропозицій
WD Red Plus WD40EFZZ 4 TB
128/5400
від 9 365 грн.39 пропозицій
WD Red Plus WD40EFPX 4 TB
256/5400
від 10 571 грн.60 пропозицій
WD Red Plus WD60EFPX 6 TB
256/5400
від 11 550 грн.60 пропозицій
WD Red Plus WD80EFZZ 8 TB
128/5700
від 19 556 грн.1 пропозиція
WD Red Plus WD80EFPX 8 TB
256/5700
від 17 799 грн.64 пропозиції
WD Red Plus WD101EFBX 10 TB
256 МБ
від 13 198 грн.2 пропозиції
WD Red Plus WD100EFGX 10 TB
512 МБ
від 14 550 грн.25 пропозицій
WD Red Plus WD120EFGX 12 TB
Air
від 23 489 грн.31 пропозиція
Відеоогляди