Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   Жорсткі диски (HDD)   /   Seagate

Жорсткий диск (HDD) Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB

Фото - Жорсткий диск (HDD) Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB
Відео 1Фото 2
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB
Основне
Виконаннявбудований
Тип накопичувачаHDD
Призначеннядля сервера
Об'єм6 TB
Форм-фактор3.5 "
ПідключенняSATA3
Гарантія виробника5 років
Технічні хар-ки
Частота обертання шпинделя7200 об/хв
Швидкість передачі даних250 МБ/с
Споживана потужність під час роботи11.03 Вт
Споживана потужність при очікуванні7.06 Вт
Напрацювання на відмову2 млн. год
Функції
Функції та можливостідля відеоспостереження
Інше
Розміри147x102x26 мм
Вага716 г
Офіційний сайтseagate.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2022
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Як вибрати жорсткий дискРозбираємося, як вибрати відповідний HDD для ігор, відеозапису, серверних та інших завдань

Купити Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB

Усі ціни 31 →

Жорсткий диск Seagate Exos 7E10 Enter SATA III 6TB (ST6000NM019B) ST6000NM019B

Seagate Exos 7E10 Enterprise — надійний внутрішній HDD-диск місткістю 6 ТБ, який чудово підійде для інфраструктур центрів обр... щеобки даних, яким потрібні високонадійні корпоративні жорсткі диски. Забезпечує легку інтеграцію в масові системи зберігання за допомогою інтерфейсу SATA 3 HDD.Модель має рейтинг MTBF 2 млн годин, а її максимальне робоче навантаження становить 550 ТБ/рік (за даними виробника).
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
18 599 грн.

Жорсткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NM019B) ST6000NM019B

+ 396 балів ITbox, 6 TB, 7200 об/хв, 256 MB, SATA III, 3.5", Exos 7E10, 250 МБ/cек, для ПК та серверів, 11.3 Вт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
11 199 грн.

Жесткий диск 3.5" 6TB Seagate (ST6000NM019B)

6 TB, 7200 об/мин, 256 MB, SATA III, 3.5", Exos 7E10, 250 МБ/сек, 11.3 Вт,
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
12 266 грн.

Жорсткий диск 3.5" SEAGATE Exos 7E10 6TB SATA/256MB (ST6000NM019B)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
11 579 грн.

Seagate ST6000NM019B

Надійні. Ефективні. Універсальні. Зберігайте до 6 ТБ даних без шкоди продуктивності.Оптимізація для корпоративних робочих... щенавантажень Високомісткі продуктивні накопичувачі для роботи з великими обсягами даних. Стабільна цілодобова продуктивність Постійна продуктивність у багатодискових реплікованих системах та RAID-масивах. Економічний розмір Найефективніший та економічний накопичувач для ЦОД на сьогодні. Розширені функції захисту Захистіть неактивні дані й забезпечте дотримання корпоративних та федеральних вимог щодо безпеки даних.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
11 778 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Чудовий HDD
29 вересня 2025
Потребує повнопіновий SATA-розєм живлення інакше не запуститься (звертайте на це увагу)
тихий, швидкісний
-
Додати відгук

Модификації Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B

Ціни на Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST2000NM017B 2 TBвід 9 957 грн.35 пропозицій
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST4000NM024B 4 TBвід 10 999 грн.35 пропозицій
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST6000NM019B 6 TBвід 11 197 грн.31 пропозиція
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST8000NM017B 8 TBвід 16 999 грн.34 пропозиції
Seagate Exos 7E10 512e/4KN SATA ST10000NM017B 10 TBвід 10 319 грн.45 пропозицій
Відеоогляди