Жорсткий диск (HDD) WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB 8002PURP
![]() |
WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB 8002PURP |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB 8002PURP
Усі ціни 50 →Жорсткий диск Western Digital Purple Pro 8TB (WD8002PURP) | 20 355 грн. | ![]() |
Накопичувач HDD SATA 8.0TB WD Purple Pro 7200rpm 256MB (WD8002PURP) WD8002PURP | 18 999 грн. |
| 19 991 грн. |
Жорсткий диск WD 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Purple Pro Surveillance (WD8002PURP) WD8002PURP | 18 999 грн. | ![]() |
Жорсткий диск 3.5" 8TB WD (WD8002PURP) WD8002PURP | 19 042 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації WD Purple Pro WD8002PURP
| Ціни на WD Purple Pro WD8002PURP |
|---|---|---|---|---|
| WD Purple Pro WD8002PURP 8 TB 8002PURP | від 18 240 грн. | 52 пропозиції | ||
| WD Purple Pro WD102PURP 10 TB 512 МБ | від 22 125 грн. | 59 пропозицій | ||
| WD Purple Pro WD122PURP 12 TB 512 МБ | від 23 008 грн. | 48 пропозицій | ||
| WD Purple Pro WD142PURP 14 TB | від 27 999 грн. | 1 пропозиція | ||
| WD Purple Pro WD181PURP 18 TB | від 41 595 грн. | 50 пропозицій | ||
| WD Purple Pro WD221PURP 22 TB | від 31 276 грн. | 59 пропозицій | ||
| WD Purple Pro WD240PURP 24 TB | від 54 962 грн. | 62 пропозиції | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →