Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   WD

SSD WD Blue SN5100 WDS500G5B0E 500 GB

Фото - SSD WD Blue SN5100 WDS500G5B0E 500 GB
Відео 1Фото 5
WD WDS500G5B0E
Тип
внутрішній
Об'єм
500 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 4.0 4x
Контролер
SanDisk A101-000172-A1 / Polaris 3 /
Тип пам’яті
3D QLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Kioxia 218-layer
NVMe
Зовнішня швидкість запису
5600 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
6600 МБ/с
IOPS запису
1100 тис
IOPS зчитування
660 тис
TBW
300 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Охолодження M.2
графеновий радіатор
Розміри
22x80 мм
Офіційний сайт
shop.sandisk.com
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2025
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити WD Blue SN5100 WDS500G5B0E 500 GB

Усі ціни 24 →

SSD-диск Western Digital Blue SN5100 3D NAND QLC 500GB (2280 PCI-E) NVMe x4 (WDS500G5B0E-00CPE0) WDS500G5B0E-00CPE0

Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 849 грн.

SSD накопичувач SANDISK WD Blue SN5100 500GB M.2 NVMe (WDS500G5B0E-00CPE0) WDS500G5B0E-00CPE0

Офіційний партнер WD
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
6 398 грн.

Накопичувач SSD 500GB WD Blue SN5100 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 3D NAND QLC (WDS500G5B0E-00CPE0) WDS500G5B0E-00CPE0

Прискорення ваших проєктів Прискорте робочий процес на базі штучного інтелекту, швидше завантажуючи ресурси завдяки швидкості... щечитання PCIe 4.0 x4 до 6600 МБ/с. Створюйте та зберігайте більше Звільніть більше місця для своїх шедеврів завдяки ємності 500 ГБ на M.2 2280 з технологією SanDisk 3D CBA NAND наступного покоління. Працюйте швидше, чекайте менше Копіюйте великі файли або папки проєктів з неймовірною швидкістю завдяки технології SanDisk nCache 4.0.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
5 821 грн.

SSD накопичувач WD Blue SN5100 500GB (WDS500G5B0E-00CPE0) WDS500G5B0E-00CPE0

Пришвидшіть реалізацію проектів Пришвидшіть робочий процес за допомогою ШІ, швидше завантажуючи матеріали завдяки швидкості ч... щеитання PCIe Gen 4.0, що на 30 % вище порівняно з накопичувачами попереднього покоління. Створюйте і зберігайте більше Звільніть місце для своїх шедеврів завдяки ємності від 500 ГБ до 4 ТБ на накопичувачах M.2 2280, реалізованих на базі технології SANDISK 3D CBA NAND нового покоління. Працюйте швидше, чекайте менше Копіюйте великі файли або папки проектів з блискавичною швидкістю завдяки технології SANDISK nCache 4.0. Створюйте контент впевнено Новий накопичувач поставляється з обмеженою гарантією на 5 років, яка забезпечує впевненість у тому, що виконана робота не пропаде даремно.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 093 грн.

Накопичувач SSD M.2 2280 500GB BLUE SN5100 WD (WDS500G5B0E-00CPE0)

Nkt.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
5 704 грн.
ще 19 пропозицій

Динаміка цін на WD Blue SN5100 WDS500G5B0E 500 GB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Blue SN5100 WDS500G5B0E

Ціни на WD Blue SN5100 WDS500G5B0E
WD Blue SN5100 WDS100T5B0E 1 TBвід 6 899 грн.38 пропозицій
WD Blue SN5100 WDS200T5B0E 2 TBвід 12 020 грн.37 пропозицій
WD Blue SN5100 WDS400T5B0E 4 TBвід 43 999 грн.20 пропозицій
WD Blue SN5100 WDS500G5B0E 500 GBвід 5 704 грн.24 пропозиції
Відеоогляди