Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Склоочисники (двірники)   /   Winso

Склоочисник Winso Shadow 600 (117600)

Фото - Склоочисник Winso Shadow 600
Winso Shadow 600
Тип
безкаркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
600 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Bayonet
Hook 9x4
Pinch tab
Push Button (19mm)
Side Pin (22mm)
Top lock
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Маркування виробника
117600

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Winso 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Winso.

Купити Winso Shadow 600

Усі ціни 13 →

WINSO 117600

WINSO PRO SHADOW 600мм (117600) — це високоякісна автомобільна щітка склоочисника довжиною 600 мм, призначена для ефективно... щего очищення скла в різних погодних умовах. Основні характеристики: - Довжина: 600 мм - Матеріал: Якісна гума з покриттям, стійким до зносу та ультрафіолетового випромінювання - Конструкція: Безкаркасна, забезпечує рівномірний притиск до скла - Призначення: Для лобового скла автомобіля - Особливості: Тиха робота, висока стійкість до погодних умов (дощ, сніг, бруд) Ця модель щіток забезпечує чисте та ефективне протирання скла, покращуючи видимість водія під час поїздок в складних умовах.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
353 грн.

Щітка склоочисника WINSO PRO SHADOW 600мм (117600) 117600

безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Pinch tab (боковий затискач), Спеціальне кріплення, Hook (9х4), Hook (9х3), Push button 16... щемм (вузька кнопка), Side pin 17 мм (боковий штир), Push button 19 мм (середня кнопка), Side pin 22 мм (боковий штир), зима, літо, 1 шт
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
322 грн.

Щітка склоочисника WINSO PRO SHADOW 600мм (117600) 117600

+ 10 балів ITbox, безкаркасний, Довжина 1 - 600 мм, Pinch tab (боковий затискач), Спеціальне кріплення, Push button 16 мм (ву... щезька кнопка), Hook (9х4), Hook (9х3), Side pin 17 мм (боковий штир), Push button 19 мм (середня кнопка), Side pin 22 мм (боковий штир), зима, літо, 1 шт
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Winso PRO SHADOW 24/600 (117600) PROSHADOW24/600(117600)

Довжина склоочисника/600 мм|Посилання на сайт виробника/https://winso.eu/ru/product/1683-winso_pro_shadow_frameless_wiper_bla... щеde_24600_mm|Конструкція/Безкаркасна|Бренд/Winso
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
345 грн.

Безкаркасна щітка Winso Pro Shadow 24/600 мм (117600)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
307 грн.
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на Winso Shadow 600