Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   WSP Italy

Литий диск WSP Italy W775 9,5x20/5x130 ET50 DIA84,1

Фото - Диск WSP Italy W775 (9,5x20/5x130 ET50 DIA84,1)
Фото 5
Порівняти ціни 16 →
Діаметр (R):20 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 130 мм
ЦО (DIA):84.1 мм
Виліт (ET):50 мм
в списокмої списки
Модифікації WSP Italy W775 1
Характеристики
WSP Italy W775 9,5x20/5x130 ET50 DIA84,1
Ширина диска
9.5 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
130 мм
Виліт
50 мм
Діаметр центрального отвору
84.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний, сріблястий з чорним
Репліка диска
Mercedes-Benz
Дата додавання на E-Katalog
травень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WSP Italy 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WSP Italy.
Де купити WSP Italy W775 9,5x20/5x130 ET50 DIA84,1

WSP Italy Mercedes W775 Miyagi (R20 W9.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1) dull black lip polished Безкоштовна доставка

Avtopik.uaЗ нами 8 років (Одеса)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
20 586 грн.

WSP Italy W775 R20 W9.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1 DULL BLACK R POLISHED

Avtodiski.net.uaЗ нами 10 років (Харків)
Поскаржитись
21 108 грн.

WSP ITALY WSP ITALY MIYAGI DULL BLACK FULL POLISHED W775 R20 W9.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1

Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
16 600 грн.

WSP Italy W775 (R20 W9.5 PCD5x130 ET50 DIA84.1) DB

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
16 710 грн.

Диски WSP Italy Mercedes (W775) Miyagi 9,5x20 5x130 ET50 DIA84,1 (dull black full polished)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
16 638 грн.
ще 11 пропозицій

Динаміка цін на WSP Italy W775 9,5x20/5x130 ET50 DIA84,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна